Adıyaman Web Tasarım

Adıyaman Web Tasarım

Adıyaman Web Tasarım

Günümüzde büyük firmalardan küçük firmalara herkes web sitelerine başvurmaya başladı. Adıyaman Web Tasarım Ajansı olarak da sizin için kurumsal veya kişisel fark etmeksizin sizler için en ideal web hizmetini sunuyoruz. 

Adıyaman Web Tasarım 


Herkes bir web sitesi açabilir. Hatta herhangi bir şablon bulundurmayan sadece yazı barındıran bir yapıyı direkt hizmete sunabilir fakat verim alamaz çünkü kullanıcı deneyimi açısından bu yapı sitenizin ölü bir siteye dönüşmesine sebep olur. Web tasarımı sadece istenilen yapıyı ortaya dökmek anlamına gelmediğinden dolayı çeşitli kurallar dahilinde düzenlenmelidir. 
Dikkat edilmesi gereken en önemli kuralsa kullanıcı deneyimidir. Web sitesi bir kullanıcı siteye girdiğinde aradığı bilgiyi hemen bulabileceği şekilde tasarlanmalıdır. Peki kullanıcı deneyimi için nelere dikkat etmeliyiz;
 

  • Görsel açıdan ilgi çekici olmalıdır ki kullanıcı sitede kalabilsin. Özellikle de görsel şablonlarla yazı kalıplarının oranına çok dikkat edilmelidir. Yazı ağırlıklı web siteleri kullanıcının ilgisini çok fazla çekemeyebiliyor. 
  • Elementler arası boşluklar ve konumlandırmaların çok iyi tasarlanması gerekmektedir.
  • Site kimliğine uygun font belirlenmelidir. Çünkü kurumsal bir sitede sanatsal bir font kullanılması uyumsuzluğa sebebiyet vereceğinden yine kullanıcı deneyimine ters düşecektir.

Tüm bu bileşenlere dikkat ettikten sonra en önemli ikinci unsura dikkat edilmelidir. Günlerce süren çalışma sonucunda ortaya çıkan kusursuz tasarım ve mükemmel kullanıcı deneyiminin tüm cihazlarda da aynı şekilde olması gerekir. İşte burada devreye responsive tasarım giriyor. Responsive tasarım size site tasarımınızın mobil, tablet veya masaüstü boyutlarında ne gibi değişimlere uğrayacağını belirleme fırsatı sunar. Örneğin masaüstünde dörtlü bir grid yapınızı tablette üçlü ve mobilde ikili bir yapı olarak gösterebilirsiniz. Veya masaüstündeki bazı yapıları mobilde sayfa uzunluğunu çok arttırdığı için gizleyebilirsiniz. 


Adıyaman web tasarım hizmetleri doğrultusunda tüm bu kriterler doğrultusundan sizlere hizmet ediyoruz. Sizden aldığımız istekleri kullanıcı dostu bir formatta koda döküyoruz ve size sunuyoruz. Responsive tasarımlarımız sayesinde kurumsal kimliğinizi tüm cihazlarda koruyoruz. Müşteri isteklerine cevap veren, yönetilebilir, SEO uyumlu ve işlevsel web siteleri tasarlayarak online dünyadaki yerinizi almanızı sağlıyoruz. 


Sizler için kafa karıştırıcı tasarımlardan uzak sade ve anlaşılır, arama motorlarının ve müşterilerinizin seveceği, her cihazda kusursuz görünecek ve markanızı çok iyi yansıtacak web siteleri geliştirerek dijital çağda marka kimliğinizin en göz alıcı haliyle yer edinmesini sağlıyoruz. Online kimliğinizi emin ellere teslim etmek için yapmanız gereken tek şey Adıyaman Web Ajans olarak bizimle iletişime geçmek.